DLACZEGO ZAUFALI CSTNG?

czyli TOP10 powodów wg naszych klientów

1. Poufność (umowy NDA)

Wiemy, że zależy Ci na zachowaniu poufności, dlatego już w trakcie rozmów przedprojektowych podpisujemy Twoje umowy NDA lub razem z rzecznikiem pomagamy Ci je stworzyć, abyś czuł się maksymalnie pewnie i bezpiecznie podczas rozmów.

umowy NDA poufnosci tajnosc projektow cstng

2. Przekazanie praw do projektów

Wierzymy, że to Ty powinieneś swobodnie posługiwać się zleconym projektem, co według prawa  bez odpowiedniej umowy jest nierealne, dlatego razem z rzecznikiem patentowym stworzymy taką umowę!

3. Najnowsza wiedza i trendy

Codziennie mamy do czynienia z najnowoczesniejszymi technologiami, produktami i trendami, dzięki czemu zapewniamy Ci wysoki poziom innowacyjności realizowanych projektów technicznych i marketingowych

nowy pomysl inspiracja wynalazek innowacja i patent CSTNG

4. Działanie wg strategii SPT

Razem z ekspertami oraz dzięki specjalistycznej literaturze naukowej opracowaliśmy innowacyjny system projektowania technicznego SPT (zobacz więcej), dzięki któremu będziesz mógł ubiegać się o dofinansowania swojego przedsiębiorstwa.

5. Indywidualne podejście

Z nami masz pewność, że zostaniesz indywidualnie potraktowany. Analizujemy bazy patentowe oraz pomysły przedsiębiorców z Twojej branży i na podstawie wyciągniętych wniosków od zera tworzymy własne zoptymalizowane projekty.

Informator aktualnosci wydarzenia wiedza CSTNG

6. Promujemy Twoje innowacje

W CSTNG pamiętamy o Twoich innowacjach i dzięki różnym formom promocji (targi branżowe, newsletter, nasze portale internetowe i inne) pomagamy Ci dotrzeć do nowych klientów lub inwestorów.

7. Eksperci pod ręką

Posiadamy wiedzę techniczną, patentową oraz marketingowo-biznesową i dlatego dowiesz się, co warto dodatkowo rozważyć w projekcie i jak go zoptymalizować lub – jeśli uznają tak eksperci – że nie warto go realizować.

Sledzenie i analiza konkurencji technologii patentow monitoring cstng

8. Innowacyjny marketing

Nasze innowacyjne techniki marketingowe to prawdziwy akcelerator biznesu. Zanim się zdecydujesz, aby z nich skorzystać dobrze się zastanów, czy jesteś gotowy na napływ i obsługę nowych klientów.

9. Kompleksowo

Nie musisz już osobno szukać Biura Projektowego, Działu ProdukcjiBiura Patentowego, czy Agencji Reklamowej. Po raz pierwszy to wszystko masz w jednej firmie – w CSTNG. Ty zajmij się rozwojem swojego biznesu.

Program partnerski straznicy innowacji cstng

©2024 IP PROGRESS Sp. z o. o. | Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej to jednocześnie zgoda na ich używanie | Zobacz: Biuro Patentowe INICJATOR |Wynalazca.TV | - Polityka Prywatności

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?