rekrutacja-praca-rzeszow-wykladowcy-eksperci-cstng

Mamy przyjemność ogłosić, iż z dniem dzisiejszym rozpoczynamy rekrutację do naszego zespołu ekspertów, wykładowców, kadry i pracowników CSTNG! Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które posiadają pasję związaną ze swoją branżą i chcą wspólnie z nami tworzyć prawdziwe Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji.

Szukamy pasjonatów i ekspertów!

Do pracy w naszym zespole rekrutujemy osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz co dla nas najważniejsze – które kochają to co robią, posiadają pasję i chcą się ciągle rozwijać rozwiązując coraz bardziej skomplikowane projekty. UWAGA: dyplom ukończenia studiów / doświadczenie zawodowe NIE JEST WYMAGANE

Do współpracy zapraszamy specjalistów – ekspertów swojej branży, aby udzielać konsultacji i eksperckich opinii na temat problematycznych zagadnień oraz aby wspólnie tworzyć skomplikowane i wymagające projekty!

Szukamy kadry i gości specjalnych!

Dołącz do stałej kadry naszego projektu Alternatywnej Uczelni CSTNG, w której chcemy przekazywać tylko praktyczną wiedzę w zupełnie nowy sposób – wykorzystać innowacyjne narzędzia i metody nauczania oraz motywacji!

Chcesz przeprowadzić okazjonalny wykład, bądź szkolenie? Pracując z nami nie szukasz i nie wynajmujesz sali! Nie martwisz się o promocję, organizację i zebranie uczniów! O nic się nie martw i zostaw to nam!!!

[starbox]

©2018 Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji - CSTNG | Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej to jednocześnie zgoda na ich używanie | Zobacz: Biuro Patentowe INICJATOR |Wynalazca.TV | - Polityka Prywatności

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?