Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji CSTNG logo, grafika,

W imieniu zespołu CSTNG chciałem Cię oficjalnie powitać na naszej nowej stronie firmowej!

Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji – CSTNG to firma,  która zajmuje się projektowaniem technicznym, prawem patentowym (ściśle współpracujemy z Biurem Patentowym INICJATOR), produkcją i prototypowaniem, innowacyjnym marketingiem i reklamą oraz nowoczesną edukacją.

Wierzę, że połączenie tych kilku branż to dla Ciebie optymalne rozwiązanie, ponieważ jeśli myślisz ‘na poważnie’ o swoim pomyśle lub przedsiębiorstwie i jego rozwoju, to dzięki CSTNG masz szansę na kompleksowe skorzystanie z w/w usług zaoszczędzając przy tym czas na poszukiwanie dodatkowych usługodawców i pieniądze.

W CSTNG sprawiamy, że Twój pomysł zostanie zaprojektowany i zoptymalizowany, opatentowany, rozreklamowany (docelowo rozpoczniesz jego sprzedaż lub wynajem licencji), a jeśli jesteś przedsiębiorcą to Twoja firma będzie miała szanse na gwałtowny rozwój, dzięki opracowanym wspólnie innowacjom i zastosowaniu naszych innowacyjnych technik marketingowych.


7 zasad CSTNG :

1 Uświadamiać i edukować

Uświadamiamy Was jak działa prawo ‘patentowe’ tj. jakie (jako Zleceniodawcy) macie prawa do zlecanych projektów – jak możecie je wykorzystać i w jakim zakresie. Uświadamiamy, iż bez podpisywania odpowiednich umów możecie doświadczyć w przyszłości pewnych konsekwencji prawnych, dlatego współpracując z nami dowiesz się, jakie umowy należy podpisać, tak by każda ze stron wiedziała jakie ma prawa do realizowanego projektu.

2 Zapewnić bezpieczeństwo i tajność

Stawiamy na to, byście podczas rozmów z naszymi ekspertami i konsultantami na temat planów rozwoju swojej działalności, bądź opracowywania innowacyjnego pomysłu czuli się bezpiecznie, dlatego już przed rozmowami podpisujemy umowy NDA (poufności) sporządzone razem z profesjonalnym i doświadczonym rzecznikiem patentowym.

3 Traktować indywidualnie

Do każdego nowego klienta, jak również do każdego nowego projektu podchodzimy indywidualnie! Tworzymy solidne podstawy zapoznając się z Twoją branżą lub z Twoim pomysłem poprzez analizę i badania rynku/branży lub analizę i badania znanych i stosowanych rozwiązań, aby na ich podstawie przystąpić do prac projektowych otrzymując za każdym razem nowe i oryginalne realizacje.

4 Tworzyć prawdziwe innowacje

Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji to firma, w której wraz z zespołem ekspertów z różnych dziedzin inżynierskich tworzymy własne autorskie innowacyjne projekty techniczne oraz portale internetowe, jak również innowacyjne techniki marketingowe i techniki innowacyjnej edukacji !

5 Pamiętać i polecać

Ze względu na charakter naszej działalności – często bywamy na różnych szkoleniach i spotkaniach biznesowych oraz branżowych (np. targach), dlatego chcemy abyś Ty również mogł z tego skorzystać “bez wychodzenia z domu”! Będąc naszym klientem zawsze będziemy o Tobie pamiętać i znając jakość i poziom innowacyjności Twoich towarów / usług, będziemy mogli je polecić potencjalnym odbiorcom lub inwestorom! Oprócz tego pomagamy Ci zaprezentować się innymi naszymi autorskimi sposobami za DARMO.

6 Budować tajną społeczność

Bardzo zależy nam na ciągłym kontakcie, rozmowach, sugestiach, i różnych propozycjach współpracy, dlatego organizujemy m.in spotkania dla naszej tajnej grupy klientów i współpracowników, na których dzielimy się swoją wiedzą biznesową i branżową!

7 Nagradzać zaangażowanych

Tworząc nasz program partnerski ‘Strażnicy Innowacji‘, prosimy i zachęcamy Cię do pomocy nam w zwiększaniu świadomości prawno-biznesowej i promowaniu zwiększania innowacyjności usług i towarów innych przedsiębiorców lub osób prywatnych.  – Wystawiaj mandaty i otrzymaj wynagrodzenie finansowe i/lub inne nagrody (dowiedz się więcej).

Zachęcam Cię serdecznie do nawiązania współpracy i wypróbowania naszych innowacyjnych usług.

Razem stworzymy prawdziwe innowację!

Życzę Ci samych sukcesów

[starbox]

©2018 Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji - CSTNG | Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej to jednocześnie zgoda na ich używanie | Zobacz: Biuro Patentowe INICJATOR |Wynalazca.TV | - Polityka Prywatności

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?