Dla Studentów

Projekt na PKM (podstawy konstrukcji maszyn) tylko w 3 krokach:

1. Kliknij przycisk “Złóż Zapytanie”

2. Wypełnij formularz:

Wypełnienie naszego formularza zajmuje średnio tylko 2 minuty! Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pola, dokładnie opiszesz swój problem, a jeśli posiadasz – dołączysz do zapytania pliki związane z Twoim problemem!

3. Poczekaj na kontakt od ekipy CSTNG

Eksperci CSTNG dokładnie zanalizują Twój problem i następnie skontaktują się z Tobą drogą mailową, telefoniczną, bądź poprzez komunikator Skype w celu umówienia się na konsultację z ekspertem.

więcej o Podstawy Konstrukcji Maszyn (PKM) 

PKM dla studentów w CSTNG.pl

1. Temat projektu konstrukcyjnego

2. Obliczenia, projektowanie maszyny

3. Gotowy projekt zaliczeniowy na PKM

Najważniejsze informacje o projektach zaliczeniowych na podstawy konstrukcji maszyn

Projekty na podstawy konstrukcji maszyn (PKM), a PRAWO [sta_anchor id=”prawo”]

Jest to całkowicie legalne! Otrzymujesz od nas wzór projektu zaliczeniowego na podstawy konstrukcji maszyn PKM (identyczny do prawdziwego – właściwego projektu na zajęcia z podstaw konstrukcji maszyn / rysunku technicznego), który powinieneś wykorzystać zgodnie z prawem 🙂 Pamiętaj: my nigdzie nie publikujemy opracowywanych wzorów projektów na podstawy konstrukcji maszyn (PKM)!!!

Wykonujemy wzory projektów na zajęcia z podstaw konstrukcji maszyn (mają taką samą formę, jak docelowe projekty zaliczeniowe). Informujemy, że wykonywane wzory nie będą nigdzie opublikowane z naszej strony. Nie odpowiadamy za to, jak klienci użyją tych wzorów (w tym projektów 3d CAD, dokumentacji technicznych – rysunkowych itp.). Należy pamiętać, że używanie cudzych prac, jak własnych w Polsce jest nazywane plagiatem i jest nielegalne (mogą zaistnieć pewne konsekwencje prawne). Informujemy, że wzory otrzymanych projektów należy wykorzystać zgodnie z: przepisami prawa, a szczególnie z art. 272 i 273 Kodeksu Karnego, art. 115 ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych – ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. z późn. zm. | art. 167 Prawo o szkolnictwie wyższym – ustawa z dnia 27 lipca 2005 r. z późn. zm.


Masz wątpliwości? Skontaktujemy Cię z rzecznikiem patentowym – specjalistą od praw autorskich i majątkowych!


pisanie prac dyplomowych a prawo

KONSULTACJE W CENIE !!![sta_anchor id=”konsultacje”]

Po skorzystaniu z naszych usług, w razie potrzeby udzielimy Ci darmowych konsultacji online lub telefonicznej, w której wyjaśnimy Ci wszelkie niejasności związane z tematyką Twojego zlecenia – projektu na podstawy konstrukcji maszyn (pkmt). Oferta ważna do 7 dni od otrzymania projektu.

Ile kosztuje projekt na PKM? CENNIK[sta_anchor id=”cennik”]

Ceny są zawsze ustalane indywidualnie i w zależności od zakresu wahają się w granicach:
500 – 1500 zł netto

UWAGA: Zawsze wysyłamy dwa warianty cenowe (standardowa cena + wariant ze znaczącym rabatem 🙂 ). Więcej informacji uzyskasz po kontakcie osobistym!

wyluzowany student na lace pisanie prac dyplomowych

On już wyluzował…, a Ty? 🙂

Każde zlecenie na PKM zawsze wyceniamy indywidualnie. Cena zależy od zakresu i skomplikowania projektu konstrukcji i ilości wymaganych rysunków – dokumentacji technicznych

POPRAWKI w CENIE !!![sta_anchor id=”poprawki”]

Jeśli wykonany projekt konstrukcyjny na PKM wymaga poprawek, to zmian możemy dokonać do 7 dni od daty otrzymania od nas całego projektu. Pamiętaj, że jeśli okaże się, że źle określiłeś na początku zakres prac to wówczas dodatkowe prace lub bardzo duże zmiany w wykonywanym projekcie na podstawy konstrukcji maszyn mogą być dodatkowo płatne.

Przykład: Określono zakres prac, w którym należało wykonać reduktor 3d w programie CAD, składający się z 2 przekładni zębatych wraz z dwoma rysunkami wykonawczymi i rysunkiem złożeniowym. Po wykonaniu projektu i wysłaniu do weryfikacji okazało się, że projekt reduktora wymaga dodatkowego rysunku wykonawczego – za takie zmiany doliczymy dodatkową opłatę.

Termin realizacji projektu na podstawy konstrukcji maszyn (PKM)[sta_anchor id=”termin”]
dziewczyna z zegarkien termin pisanie prac dyplomowych

Zazwyczaj umawiamy się na 15 dni roboczych, przy czym ostateczny termin zależy od skomplikowania projektu konstrukcyjnego oraz zakresu prac… no i oczywiście pilności realizacji :).


Jeśli potrzebujesz posiadać projekt zaliczeniowy (opracowany projekt na PKM)  ‘na wczoraj’ postaramy się użyć naszych magicznych zdolności i wykonać dla Ciebie zlecenie w tempie ekspresowym! Nasz rekord wynosi 2 dni robocze 🙂 !


Dla kogo opracowujemy projekty na podstawy konstrukcji maszyn PKM?[sta_anchor id=”dlakogo”]
 • Mechanika i budowa maszyn MBM
 • Mechatronika
 • Automatyka i robotyka AIR
 • Zarządzenie i inżynieria produkcji ZIP
 • inne pochodne

Nasza firma specjalizuje się w pisaniu wzorów projektów na podstawy konstrukcji maszyn dla studentów kierunków Wydziału Mechanicznego | Wydziału Budowy Maszyn

Etapy tworzenia projektu na PKM [sta_anchor id=”etapy”]

pracujący student w garniturze inzynier

inż. Rafał studiuje na II stopniu i pracuje – teraz musi skupić się na karierze, a my mu w tym pomagamy 🙂

I. Klasyfikacja projektu na podstawy konstrukcji maszyn:

 • projekt techniczny reduktora
 • projekt techniczny multiplikatora
 • projekt techniczny śruby kulowej / śruby trapezowej
 • projekt techniczny podnośnika śrubowego
 • projekt techniczny dźwigni nośnej
 • projekt techniczny ramy nośnej
 • inne wg zaleceń

II. Właściwe projektowanie danej konstrukcji maszyny (PKM):

 • wykonanie niezbędnych obliczeń konstrukcyjnych:
  • obliczenia wykonane wg dostarczonych materiałów dydaktycznych lub
  • obliczenia wykonane analizą MES w komputerze
 • zamodelowanie w programie 3d CAD danego elementu i/lub wykonanie złożenia 3d pojedynczych części w podzespoły i cały zespół 3d
 • dobór odpowiednich zaokrągleń, sfazowań, tolerancji i innych elementów stanowiących wykończenie projektu i naniesienie poprawek do modelu 3d
 • wykonanie dokumentacji technicznej wg zaleceń:
  • rysunek wykonawczy / rysunki wykonawcze
  • rysunek złożeniowy / rysunki złożeniowe
  • rysunek montażowy/ rysunki montażowe
  • lista części
 • inne według zleceń i wymagań

Marta studentka Mechatroniki – woli rozwijać swoją pasję, którą jest sport, dzięki nam może być spokojna o studia 🙂 !

studentka kupiła pracę inżynierską i się relaksuje

Ania studentka Automatyki i robotyki chilluje – nie stersuje się, jak jej znajomi, bo jej pracę piszą specjaliści z CSTNG.pl

III. DODATKOWA dokumentacja po wykonaniu projektu na PKM

 • opis wykonanych obliczeń dotyczący części projektowej:
  • dobór średnic i wymiarów
  • dobór wpustów/wypustów
  • dobór pasowania (tolerancji)
  • inne
 • inne wg zaleceń

Opracowujemy projekty na podstawy konstrukcji maszyn (wzory projektów zaliczeniowych) dla studentów realizujących zajęcia: Podstawy Konstrukcji Maszyn I (PKM cz. 1), Podstawy Konstrukcji Maszyn II (PKM cz. 2), Konstruowanie Maszyn i inne pochodne. W zależności od zakresu usług i wymagań przygotowujemy całe projekty (od obliczeń po dokumentacje techniczną projektu) lub tylko ich część. Wykonujemy projekty reduktorów, multiplikatorów, dźwigni, ram nośnych i inne.

Po realizacji projektu konstrukcyjnego PKM umożliwiamy również KONSULTACJE W CENIE: rozmowę online lub telefoniczną, dzięki której będziesz mógł z nami porozmawiać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z Twoim projektem technicznym.

gwarancja-jakosci-inzynieria-druk3d

Zobacz opinie na:
Facebooku | Mapy Google

podstawy konstrukcji maszyn podnośnik śrubowy pkm

Projekt 3d CAD podnośnika śrubowego na PKM

Podnośnik śrubowy projekt PKM

Podnośnik śrubowy jest to jeden z najczęściej zadawanych projektów na PKM. Stanowi element pozwalający na podnoszenie (unoszenie) ciężkich przedmiotów (np. samochody). W trakcie projektowania podnośnika najtrudniejsze jest wykonanie obliczeń dla śruby (średnica śruby, skok śruby), dobór łożysk i innych elementów mechanicznych – które muszą wytrzymać zakładane obciążenia. Po wykonaniu obliczeń należy wykonać rysunki złożeniowe i wykonawcze wskazanych przez prowadzącego podzespołów.

projekt reduktora na pkm podstawy konstrukcji maszyn

Rysunek złożeniowy reduktora na PKM podstawy konstrukcji maszyn

Reduktor projekt PKM

Reduktor (przekładnia redukująca obroty) również stanowi bardzo często projekt zaliczeniowy na PKM. Reduktor jest to element, w którym za pomocą przekładni zębatej (o zębach prostych, o zębach skośnych, o zębach łukowych), przekładni pasowej lub innej (wskazanej przez prowadzącego) redukuje się obroty. Najtrudniejsze jest wykonanie obliczeń dla kół zębatych (względnie przekładni) oraz dla wałków, które przenoszą obciążenia. Po wykonaniu obliczeń wykonuje się projekt 3d CAD, a na jego podstawie rysunki techniczne wykonawcze i złożeniowe.

Sprawdź nasze praktyczne doświadczenie

Projekt na PKM (podstawy konstrukcji maszyn) tylko w 3 krokach:

1. Kliknij przycisk “Złóż Zapytanie”

2. Wypełnij formularz:

Wypełnienie naszego formularza zajmuje średnio tylko 2 minuty! Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednie pola, dokładnie opiszesz swój problem, a jeśli posiadasz – dołączysz do zapytania pliki związane z Twoim problemem!

3. Poczekaj na kontakt od ekipy CSTNG

Eksperci CSTNG dokładnie zanalizują Twój problem i następnie skontaktują się z Tobą drogą mailową, telefoniczną, bądź poprzez komunikator Skype w celu umówienia się na konsultację z ekspertem.

Podstawy konstrukcji maszyn

Podstawy konstrukcji maszyn – to przedmiot na studiach najczęściej studentów wydziału mechanicznego, w którym studenci poznają podstawy rysunku technicznego, podstawy konstruowania maszyn – łożyskowania, obliczania wytrzymałości elementów maszyn, podstawy projektowania maszyn w specjalistycznych projektach 3d CAD. Najczęściej studenci dostają za zadanie zaprojektowanie i wykonie obliczeń do takich elementów jak: śruba kulowa, projekt reduktora, projekt multiplikatora, projekt dźwigni śrubowej i inne. Po wykonaniu projektu należy wykonać rysunki konstrukcyjne: rysunki wykonawcze, rysunki złożeniowe, a czasem rysunki montażowe i listę części.

Nasza firma wykonuje dla studentów wzory projektów i prac, tym samym nie odpowiada za to, jak nasz klient wykorzysta wpomniane wyżej otrzymane wzory projektów i dokumentacji technicznych, wzory symulacji, wzory prototypów 3d, wzory opracowań itp. Należy pamiętać, że używanie cudzej pracy jako własnej jest plagiatem i jest w Polsce nielegalne. Kopiowanie napisanych przez nas prac może wiązać się z konsekwencjami prawnymi. Pouczamy iż otrzymane wzory poszczególnych projektów należy wykorzystywać zgodnie z przepisami prawa, szczególnie z art. 272 i 273 Kodeksu Karnego, art. 115 ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych – ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. z późn. zm. | art. 167 Prawo o szkolnictwie wyższym – ustawa z dnia 27 lipca 2005 r. z późn. zm

Opracowywanie projektów na pkm

Opracowywanie projektów na pkm – opracowywanie projektów na podstawy konstrukcji maszyn Rzeszów, Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Przemyśl i inne: Politechnika Wrocławska Pwr, Politechnika Rzeszowska Prze, Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza AGH, Politechnika Warszawska PW i inne:  dla studentów kierunków studiów: mechanika i budowa maszyn MBM, automatyka i robotyka AIR, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji ZIP i pochodne. Projekty techniczne 3d CAD Rzeszów i Polska. W cenie konsultacje dotyczące tematu projektu na pkm (do 7 dni od oddania pracy dyplomowej) oraz zmiana w projekcie pkm (do 14 dni od otrzymania projektu).

©2018 Centrum Szkolnictwa i Technologii Nowych Generacji - CSTNG | Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej to jednocześnie zgoda na ich używanie | Zobacz: Biuro Patentowe INICJATOR |Wynalazca.TV | - Polityka Prywatności

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?